RegistracePřihlášení Napište nám



Vaše přezdívka :
E-mail přítele :
Děláte si prdel ? Velikonoce budou !
Postavte si zařízení pro legální deaktivaci vládního zákazu lidové družby

Napsal RadioMan 27.03.2021


Složitost :
(určeno i začátečníkům)

shlédnuto 13010x rubriky Radiomanovy hračky, Píše vám Venda...

Obtížně se to čte ? Zkuste text ZVĚTŠIT nebo zmenšit
A nebo si vše prohlédněte černé na bílém
Celý článek si také můžete přehledně vytisknout



Na začátku roku 2020 se Koromoroň dostal i k nám. Bylo jasné, že to bude běh na dlouhou trať a že nejbližší celospolečenská akce, tedy velikonoce, je odpískaná. Naši Kačku to hodně mrzelo, protože ve svých sedmi letech pořád ještě bláhově věří, že na světě jsou jenom buď kluci a nebo jen holky a mezi nimi jsou už od pravěku stejné menší i větší rozdíly a že masochistické rozdávání vajec za mírné polechtání spletenými vrbovými proutky není sexistická zavrženíhodná a nekorektní brutalita, ale veselá staletá tradice a těšila se, že na ni přijde co nejvíc koledníků...

Ale jak zařídit, aby mrskačka byla a přitom byl dodržen nařízený dvoumetrový odstup ? Snad kromě upletení dvoumetrové pomlázky se to zdá být nemožné a to samozřejmě byla velká výzva (česky čelendž). Dali jsme tedy hlavy dohromady a během jednoho večera spolu vymysleli přístroj nazvaný 3D Samoobslužný Distanční Prdelizér™ (SDP) a s nulovými náklady z předmětů určených k recyklaci ho rovnou vyrobili. Protože se velice osvědčil a letošní velikonoce vypadají opět blbě - rozhodli jsme se v rámci zachování národního lidového folklóru výrobní podklady zcela zdarma dát k volnému použití. Rozeslali jsme návod do několika prestižních médií, jako jsou časopis Nature, nebo redakce pořadu "Sama doma" - ale většina se k projektu postavila odmítavě a když už někdo odpověděl, tak akorát napsal, ať si neděláme prdel (zamrzelo mě to hlavně od magazínu Playboy, který by bez prdelek dávno nikdo nečetl). Dáváme tedy článek alespoň sem, kdybyste si ji chtěli udělat pro svoje blízké slečny, družky, manželky a další přísně binární bytosti alespoň vy. Celá konstrukce je koncipována tak, aby ji dokázal vyrobit i velmi průměrný kutil - bez nářadí, bez dílny a bez nutnosti návštěvy některé ze státem zavřených provozoven.

V některých částech Vysočiny se občas této dětské hračce lidově říká "míč".
Z hodin teorie umění vám možná bude známý termín "zlatý řez"...
Nízkokalorická stehýnka připojená k hýžďovým partiím s paměťovým efektem.



Takže jdeme na to. Základem Prdelizéru™ je obyčejný starý pěnový míč (my jsme simulovali dětské rozměry, takže stačil běžný malý házečák. Pokud chcete kopírovat manželku, možná budete muset sehnat medicinbal, nebo vyřazený školní glóbus). Míč rozříznete na podlaze v kuchyni na poloviny (postačí dvě) a během poslechu přednášky o tom, že ten velký nůž nebyl koupen v Baumaxu, nýbrž v Tescomě a ta jej ve svém prodejním katalogu nabízí jako "nůž na pečivo", nikoli "nůž na pěnové míče", si v koši na tříděný odpad najdete dvě nesešláplé dvoulitrové PET lahve. K nim budete potřebovat ještě nějaké dvě další menší (v našem případě se jednalo o litrovky od jakéhosi energeťáku). Potom nožem, který je v prodejním katalogu Tescomy veden pod názvem "nůž na zeleninu" odříznete šikmo pod úhlem spodky z dvoulitrovek a zafixujete k nim míčové polokoule - což určitě zvládnete během minutové přednášky o tom, že škrčivý zvuk odvíjející se průhledné lepící pásky je ještě horší, než šustění pěnového polystyrenu a že jste taky mohli počkat, až bude přednášející v práci, kam se mimochodem už docela těší.

Když Bůh tvořil ženu, ještě se netřídil odpad. Proto místo plastů nakonec zvolil tuky.
Strohé robotické technice bylo třeba vtisknout určitý lidský rozměr.



A tím je hlavní část esdépéčka hotová. Nyní obě vytvořené plastové kýty spojíte k sobě (buď opět lepící páskou, nebo třeba zapíchnutím dřevěné či kovové tyčky) a vložíte je do nějakých vyřazených dámských jégrovek, kam jste předtím nacpali litrová lýtka. Pokud jsou použité podvlíkačky dostatečně elastické, krásně nám celou konstrukci samy zafixují a udrží pohromadě. Nyní už zbývá jenom vzniklý vehement vzít a pokusit se rychle i s malým spolupachatelem přemístit pryč před otázkou kdo jako ten bordel z pěny na zemi hodlá uklízet. Venku pak hlavní část Prdelizéru™ umístíte k plotu a vhodně k němu přichytíte. Když ho pak obujete třeba do holínek (zde doporučujeme raději nepoužívat holínky přednášejícího), dotvoříte tím jeho vzhled a zároveň mu dodáte potřebnou stabilitu.

Na základě dotazů doplňujeme - Ne, vývod z plynoměru není s maketou nijak spojen.
SDP aktivován a připraven k činnosti



Pokud má SDP řádně pracovat, je k němu potřeba ještě multifunkční odkládací plocha s armaturou na rumaturu - zásobník a sadu maloobjemových drinkátorů. Zde je potřeba na rovinu přiznat, že původní schéma na obrázku se příliš neosvědčilo - v ostrém provozu jsme totiž zjistili, že pokud došlo k vyprázdnění tmavého zásobníku rumatury, klienti začali náhradou používat protější světlou nádržku, která ale obsahovala agrofertážní desinfekálii. Proto jsme následně raději desinfekálii zaměnili za druhojakostní peckovicový biodestilant, který má stejné sterilizační účinky, ale není cítit mrtvým kuřátkem a je interiéru lidského těla neškodný.

No a teď už nám zbývá jenom poslední důležitá část systému, kterou je diagonální transportační vejcovod (v našem případě vytvořený z plechového profilu, který kdysi zbyl sádrokartonářům a protože už byl sice zaplacený, ale bohužel delší než jejich oktávka, vztekle ho pohodili do trávy za domem).

Tento konkrétní distanční prdelizér dostal na počest našeho třetího koronoministra oficiální jméno "Blatnice".


Použití SDP je zcela jednoduché a intuitivní. Takže jenom v kostce - dozor Distančního Prdelizéru™ má stanoviště v okně u horní části vejcovodu. Příchozí klient provede pomlázkový rituál s kontaktní částí Prdelizéru™ a následně se samoobslouží některým drinkátorem. Poté mu dozor vydá vejce, přičemž ho nejprve upozorní, že si musí vybrat - buď může převýšením značně urychlené vejce chytat a nebo natáčet video mobilem, protože obojí najednou zejména po aplikaci několika drinkátorů nejde a vejce pak zpravidla s odrazem vyskočí až na silnici, kde zahyne.

To je vše - vidíte, že je to úplně snadné a věříme, že vám nebude činit žádný problém si vlastní SDP vyrobit také. Pokud k vám koledózní klienti budou spořádaně chodit s odstupy po jednom a budou mít řádně nasazen respirážní tlamochran, žádný zákon ani nařízení neporušíte a ani nikoho neohrozíte. Pokud se snad opravdu k výrobě rozhodnete, budeme velice rádi, jestliže nám pošlete fotografii vašeho výrobku a když budete souhlasit, zveřejníme ji s potěšením přímo zde, na konci tohoto příspěvku. A protože dneska každý kašle na posílání něčeho někam jinam, než maximálně na fejkbůk - tak aby to mělo nějakou motivaci, nejlepší prdel od nás dostane pětikilový kupón (jo, fakt 500 Kč a bez nutnosti minimální útraty atd.) na nákup v e-shopu www.retroraj.cz - což si můžeme úplně klidně dovolit, protože beztak nikdo nic nepošle...

S koronomoroňem se obtížně bojuje. Ale veselá mysl je prý něco zhruba kolem čtyř osmin zdraví - a to už je určitě dost slušný základ.



Toto autorské dílo podléhá licenci Creative Commons BY-ND 3.0 CZ, za předpokladu, že zůstane zachováno
označení autora díla a prvního vydavatele díla - portálu RADIOTECHNA.CZ

-=© KUTILOVO SRS 3.01=-