RegistracePřihlášení Napište nám


SchémataKnihy a časopisyKatalog součástekBlogy a projektySbírkové přístrojeE-ShopRadioburza


I když zde samozřejmě i nadále najdete ruské součástky, chceme na tomto místě vyjádřit co nejrozhodnější nesouhlas se zákeřným přepadením a okupací nezávislé Ukrajiny. Bohužel se to stalo stejným způsobem, jakým to náš národ pocítil v letech 1938 od Hitlera a 1968 od Brežněva. Je nám jedno, jestli Ukrajině vládli proruští politici, nebo nacionalisté.

Obětí tohoto konfliktu totiž budou jako vždy obyčejní lidé, kteří válku nechtějí. Chtějí jenom v klidu žít, pracovat a třeba ... bastlit. Jsme s nimi !
LIDIČKY, PŘEČTĚTE SI PROSÍM NÁSLEDUJÍCÍ :

Toto je KA-TA-LOG ! Nejedná se o e-shop (který najdete TADY ), ale o katalog součástek.
Nezadávejte obecná slova (nebo dokonce věty), jako USMĚRŇOVACÍ DIODA, CÍVKA DO RÁDIA, ani výrobce (místo TESLA KF504 napište pouze KF504) ! Chce to zadat opravdu konkrétní označení nějaké součástky, nebo alespoň jeho část. Bylo to tady vždycky jasně napsané, ale pořád to někdo nechápe a snaží se hledat SLUCHÁTKA a podobně. Díky za pochopení...

Naposledy někdo hledal : BC337, MA7812, maa 7512, KU611, KF469, 6L41, LM317, LB 1641

Katalog součástek - © Kutilovo.cz 2022

Propojte tento nejrozsáhlejší český katalog i s vašimi WWW stránkami. je to snadné !

ATmega ... TESLA ... RFT ... Texas Instruments ... Motorola ... Vishay ... PHILIPS ... Telefunken ... Unitra - POLAMP ... Tungsram ... RCA ... SIEMENS ... Palaba ... National Semiconductor ... TVM ... Mullard ... Analog Devices ... MOS Technology ... ZPA ... Raytheon ... INTEL ... Zilog ... Murata ... DELCO ... On-Semi ... Toshiba ... Sony ...Radiox ... ABB ... TENTO ... PDF ... Sylvania ... Victor ... Siliconix ... SGS Thomson ... General Electric ... Fairchild ... TELAM ... Plessey ... NCX ... STMicroelectronics ... Metra ... Always

Powered by VinCom CDD™ - Czech Datasheet Database for free download. All datasheets and other documents are in GIF JPG DJVU PDF format. Do you need any help ? Simply contact us, please !