LED žárovka Ba15s 12V PLUSOVÁ

LED žárovka Ba15s 12V PLUSOVÁ


( 12V žárovky ,Žárovky pro PLUS na kostře )

MOMENTÁLNĚ NENÍ SKLADEM


Cena :
(v EUR : 3.8 €)
88


Novinka - skvělá náhrada stávajících žárovek typu Ba15s (obvykle jsou použity na koncová světla, boční blinkry atd.)

Každá žárovka obsahuje 9 vysocesvítivých LED diod, které vyzařují neutrální bílé světlo. Světelným tokem odpovídá zhruba 10W klasické žárovce.

Tyto žárovky jsou oproti jiným podobným výrobkům skvělé zejména v tom, že mají úzkou "hlavu" a tak se vejdou i do světel, kde LED diody s širokým svítidlem není možné umístit. LED žárovky mají menší světelný tok, než vláknové žárovky, ale jejich velkou předností je minimální spotřeba (zhruba desetinásobně menší oproti klasickým žárovkám), dlouhá životnost a nejsou náchylné na otřesy ani na přepětí v palubní síti.

Pozor ! Jsou určeny pro elektroinstalaci 12V s ukostřeným PLUS pólem (v opačném případě se sice nezničí, ale NEBUDOU svítit). Pro "mínusovou kostru" ale máme tyto žárovky samozřejmě také !

Bez obalu, kusový prodej. Při dvou kusech (a násobcích) v dobové papírové krabičce.


Žárovky s LED diodami jsou určeny pro historická vozidla jako náhrada původních světelných zdrojů - zejména v případech, kdy stávající elektrosoustava nezvládá celodenní svícení. U žárovek pro napětí 6V je nezbytně nutné zajistit, aby napájecí napětí v žádném případě nepřekročilo 7.5V, neboť by došlo k jejich rychlému zničení. Před montáží je třeba zkontrolovat činnost regulátoru nabíjení !


Zkuste popřemýšlet také o následujícím :
LED žárovka Ba9s 6V


LED žárovka sufitová 12V


USB zdroj 1.5-33V


Autoradio Eagle KM60
R A D I O T E C H N A
specializovaný E-Shop

shop@radiotechna.cz
Obch.podmínky

Doprava

Kontakty