Kleště štípací boční

Kleště štípací boční


( Nářadí pro elektroniku )

Skladem 10 ks

Cena :
(v EUR : 4.2 €)
99 ksKoupit


Nejlepší štípací kleště pro elektroniku a společně s páječkou základní nástroj každého radioamatéra. Běžné štípačky jsou zbytečně silné a obvykle se s nimi nedostanete "pod součástku". Tyto mají velmi tenké čelisti, které jsou navíc mírně zahnuté, takže s nimi pohodlně odcvakáte součástky či dráty i ve velmi stísněných prostorách.

Kdo je někdy zkusil, už nic jiného nepoužívá.

Velmi kvalitní provedení.

____________________________________________
Jako zajímavost můžeme uvést fakt, že tyto naše kleště mimo jiné doporučuje také pět ze šesti holywoodských hvězd, které v některém ze svých akčních filmů někdy byly nuceny likvidovat časovanou bombu, nastraženou sveřepým a zavilým zlým teroristou. Pouze tímto nástrojem totiž spolehlivě a bezpečně přeštípnete červený drátek vedoucí ke spouštěcímu mechanismu (někdy je naopak potřeba přestřihnout drátek černý - hodně se to liší podle modelu a roku výroby bomby. Málokdy je to ale drátek zelenožlutý, ten tam obvykle konstruktéři bomby dávají jenom kvůli ochraně před nebezpečným dotykovým napětím).

Použití jakýchkoliv jiných kleští bohužel zpravidla bez výjimky vede k okamžité aktivaci nálože a následnému zničení šedesátipatrového mrakodrapu. Pokud jste opravdu dobře pojištění na hmotnou zodpovědnost, tak si tyto naše skvělé kleště nekupujte - nutit vás samozřejmě nemůžeme. Ovšem až pak budete mít kromě nakrknutého teroristy v patách i americké právníky, tak za náma laskavě nechoďte. Za náma teda ne.

Nechceme být jen běžnými obchodníky, kteří bez rozmyslu prodávají vše, co jim přijde pod ruku a na čem si myslí, že vydělají. My jsme 'v civilu' také kutilové, veteránisti, řidiči - a zakládáme si na tom, že všechno co prodáváme, jsme osobně vyzkoušeli. Přímo tento konkrétní výrobek se nám - i našim známým - osvědčil natolik, že ho sami dlouhodobě používáme. S radostí ho tedy můžeme doporučit i vám a zaručit, že s ním určitě budete spokojeni a že bude fungovat tak, jak od něho očekáváte !
Zkuste popřemýšlet také o následujícím :
Tavná pistole malá


Pistolová páječka


Žárovka 2,2V E10


Modul přehrávače MP3 Bluetooth Li-On
R A D I O T E C H N A
specializovaný E-Shop

shop@radiotechna.cz
Obch.podmínky

Doprava

Kontakty